Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Ubezpieczenia OC-AC dla Mundurowych


Opis


Tanio, szybko i komfortowo


BeeSafe to nowoczesna marka na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych działająca w Polsce od 2020 roku. Należy do towarzystwa Compensa. BeeSafe to rewolucja w podejściu do klientów. Zarówno szacowanie kosztu ubezpieczenia jak i sposób jego zakupu jest synonimem ekologicznego modelu biznesu (prosi się o hasło GREEN & LEAN, ale to chyba będzie niezrozumiałe).
 

Najszybszy Kalkulator OC/AC


Kluczowym atutem jest szybkość zakupu polisy dzięki kalkulatorowi online. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą wychodzić z domu albo nie mają czasu na bezpośrednią wizytę w placówce. Składki za OC/AC są obliczane błyskawicznie, a formalności ograniczone do minimum. Polisę można kupić za pomocą telefonu, smartfona czy laptopa. OC i AC od BeeSafe można uzupełnić o assistance, NNW i ubezpieczenie szyb.
 

Ubezpieczenie OC i AC to nie wszystko


Oferta dedykowana służbom mundurowym w ramach Karty Mundurowej to atrakcyjne cenowo polisy OC i AC, jak również szereg dodatków do ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym ubezpieczenie bagażu i sprzętu sportowego, a także ochrona prawna. BeeSafe zapewnia posiadaczom Karty Mundurowej wysokiej jakości opiekę posprzedażową, dzięki której zgłoszenie szkody odbywa się całkowicie online lub przez infolinię.
 

BeeSafe we współpracy z Kartą Mundurową


Dzięki Karcie Mundurowej oraz ubezpieczeniu BeeSafe zaoszczędzisz czas i pieniądze oraz zyskasz ochronę dopasowaną do indywidualnych potrzeb!
 


Jak skorzystać z rabatu?

  1. Poinformuj o posiadaniu Karty Mundurowej przed dokonaniem zakupu.
  2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Mundurowej otrzymasz rabat.


Aktualności:
 
  1. Nowy Partner - BeeSafe! - BeeSafe - 01.11.2022