Image

Nowy Partner - Centrum Ratownictwa!

Doświadczenie


Od blisko 20 lat dostarczamy rozwiązania kształtujące system Ratownictwa Obywatelskiego. Jesteśmy instytucją, której celem jest opracowywanie oraz wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu ratownictwa oraz medycyny ratunkowej.
 

Sprzęt najwyższej jakości


Kompleksowe podejście do organizacji systemu pierwszej pomocy w przedsiębiorstwie zapewnia Sklep Centrum Ratownictwa, który specjalizuje się w dostarczaniu defibrylatorów AED i apteczek. W ofercie Sklepu mogą Państwo znaleźć najwyższej jakości ratownicze wyposażenie dla firmy m.in. sprzęt do ewakuacji czy nowoczesne środki do zaopatrywania ran, oparzeń i krwotoków. Starannie dobrany przez doświadczonych instruktorów Centrum Ratownictwa asortyment pozwoli wszechstronnie wyposażyć każdą firmę i osobę prywatną w sprzęt niezbędny do ratowania życia.
 

Szkolenia


W swojej ofercie posiadamy pełną gamę szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, skierowanych do firm, instytucji oraz osób prywatnych. Wszystkie realizowane przez Centrum Ratownictwa kursy i szkolenia mają na celu przygotowanie uczestników do natychmiastowego i profesjonalnego przeprowadzenia akcji ratunkowej w obliczu prawdziwego zagrożenia.
 

Centrum Ratownictwa we współpracy z Kartą Mundurową


Od teraz posiadacze Karty Mundurowej zyskują rabat 10% na kursy otwarte prowadzone przez Centrum Ratownictwa oraz rabat 10% na asortyment z kategorii Defence24 w Sklepie Centrum Ratownictwa. Więcej informacji znajdziesz tutaj.