Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Sprzęt ratowniczy


Opis


Doświadczenie


Od blisko 20 lat dostarczamy rozwiązania kształtujące system Ratownictwa Obywatelskiego. Jesteśmy instytucją, której celem jest opracowywanie oraz wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu ratownictwa oraz medycyny ratunkowej.
 

Sprzęt najwyższej jakości


Kompleksowe podejście do organizacji systemu pierwszej pomocy w przedsiębiorstwie zapewnia Sklep Centrum Ratownictwa, który specjalizuje się w dostarczaniu defibrylatorów AED i apteczek. W ofercie Sklepu mogą Państwo znaleźć najwyższej jakości ratownicze wyposażenie dla firmy m.in. sprzęt do ewakuacji czy nowoczesne środki do zaopatrywania ran, oparzeń i krwotoków. Starannie dobrany przez doświadczonych instruktorów Centrum Ratownictwa asortyment pozwoli wszechstronnie wyposażyć każdą firmę i osobę prywatną w sprzęt niezbędny do ratowania życia.
 

Szkolenia


W swojej ofercie posiadamy pełną gamę szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, skierowanych do firm, instytucji oraz osób prywatnych. Wszystkie realizowane przez Centrum Ratownictwa kursy i szkolenia mają na celu przygotowanie uczestników do natychmiastowego i profesjonalnego przeprowadzenia akcji ratunkowej w obliczu prawdziwego zagrożenia.
 

Jak skorzystać ze zniżek?

10% zniżki na kursy otwarte:

  • wpisz "Defence24" i numer swojej Karty Mundurowej w uwagach do formularza zgłoszeniowego.


10% zniżki na asortyment z kategorii Defence24:

  • użyj kodu "Defence24" i wpisz numer swojej Karty Mundurowej uzupełniając swoje dane.


Aktualności:

  1. Sprzęt ratowniczy 10% taniej z Kartą Mundurową! - Centrum Ratownictwa - 04.11.2023
  2. Nowy Partner - Centrum Ratownictwa! - Centrum Ratownictwa - 01.12.2022