Czerwona pinezka oznaczajaca Twoja lokalizację oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić zmienić. Kliknij lewym przyciskiem, na niebieską pinezka oznaczajaca lokalizację partnera aby dowiedzieć się jak dojechać do wybranej lokalizacji.
Wybrany partner: 
brak
Liczba partnerów spełniających kryteria : 11.

Audiobooki 60 dni za darmo

BookBeat to intuicyjna aplikacja z audiobookami, w której znajdziesz tysiące książek w różnych językach. Słuchaj na swoim telefonie lub tablecie.  

Odzież i sprzęt sportowy

Galeria Sportowa - Twoje centrum mody i aktywności. Oferujemy szeroki wybór odzieży sportowej i lifestyle dla całej rodziny. U nas znajdziesz zarówno buty do biegania, jak i stylowe obuwie miejskie, a także profesjonalny sprzęt sportowy. Zapraszamy do miejsca, gdzie pasja do sportu spotyka się z najnowszymi trendami mody.

  • - 8%

Ubezpieczenia OC-AC dla Mundurowych

BeeSafe to nowoczesna marka na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych działająca w Polsce od 2020 roku. Należy do towarzystwa Compensa. BeeSafe to oszczędność czasu i pieniędzy.

Gadżety dla niemowląt i mam

Inspirowane dziećmi, stworzone dla rodziców” – właśnie taką filozofię wspierają produkty marki Neno. Neno znaczy dziecko. Po prostu. Nasze produkty dedykowane są młodym rodzicom, by ułatwić im codzienność i pozwolić czerpać radość z każdej chwili ze swoją pociechą.

  • - 10%

Największy sklep z militariami

Militaria.pl to sklep dedykowany służbom mundurowym i pasjonatom militariów. Oferuje wyposażenie dla wojska, policji, straży granicznej, a także służb medycznych oraz innych jednostek służb mundurowych.   

  • - 6%

Defence24 Premium

Najlepsze analizy branżowe, raporty nt. uzbrojenia i geopolityki oraz nieograniczony dostęp do bogatego archiwum wszystkich redakcji Grupy Defence24.

Elektronika użytkowa

Xblitz jest polską marką, oferującą szeroki zakres wysokiej jakości urządzeń elektronicznych takich jak: kamery samochodowe (wideorejestratory jazdy), zestawy głośnomówiące, samochodowe ładowarki indukcyjne, alkomaty, nianie elektroniczne, głośniki Bluetooth, słuchawki oraz wiele innych. 

  • - 20%

Ośrodek strzelecki w Łasku

Shotbom to jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów strzeleckich w Łasku. Ośrodek oferuje strzelanie z broni palnej, jak również organizację wydarzeń specjalnych oraz szkolenia i zawody strzeleckie.

Garand - broń od A do Z

Sklep z bronią i amunicją oferujący szeroki asortyment produktów dla pasjonatów militariów atrakcyjnych cenach. Każdy interesujący się survivlem i militariami znajdzie tu coś dla siebie. Garand to również miejsce integracji wszystkich miłośników spędzania wolnego czasu z bronią w ręku.

  • - 5%

Księgarnia i gry strategiczne

Sklep Defence24 oferujący książki poświęcone tematyce militarnej oraz bezpieczeństwa począwszy od bezpieczeństwa militarnego, energetycznego, cyberbezpieczeństwa, po bezpieczeństwo militarne.
 

  • - 10%

Sprzęt ratowniczy

Sklep Centrum Ratownictwa to doskonałe miejsce nie tylko dla ratowników Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, ale również dla pracodawców, których priorytetem jest dobre zabezpieczenie medyczne.

  • - 10%