Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Największy sklep z militariami


Opis


Szeroki asortyment


Militaria.pl to największy w Europie sklep z militariami, bronią bez zezwolenia, samoobroną i outdoorem. Oferuje wyposażenie m. in. dla wojska, policji, straży granicznej, a także służb medycznych oraz innych jednostek służb mundurowych. Asortyment obejmuje odzież, wyposażenie oraz akcesoria dla wojskowych i funkcjonariuszy takie jak wysokiej jakości spodnie taktyczne moro i bojówki męskie, uszyte zgodnie z wojskowymi kontraktami, a także modele idealne do aktywności outdoorowych, szyte przez znane i cenione marki m.in. Pentagon, Texar, Mil-Tec czy Brandit.
 

Sklep dla profesjonalistów i pasjonatów


Nie tylko mundurowi ale również fani militariów znajdą w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym interesujące ich produkty oraz przydatne akcesoria takie jak m.in. latarki, multitoole, rękawice czy kabury w atrakcyjnych cenach.
 

Znane i cenione marki


Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem wielu znanych i cenionych marek, mających uznanie wśród profesjonalistów. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku pozwala oferować indywidualne dostosowanie produktów do oczekiwań klienta. Klienci mają również zapewnione bardzo dobre warunki serwisowe i gwarancyjne.
 

Jak aktywować rabat?

Na Militaria.pl:
  1. Załóż konto na stronie Militaria.pl,
  2. Przejdź do zakładki Dane konta,
  3. Dodaj numer karty i pin widoczny w aplikacji mobilnej
  4. Zatwierdź wybierając przycisk Zmień konto na mundurowe.

W salonie Militaria: 
  1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Mundurowej,
  2. Podaj numer swojej Karty Mundurowej który znajdziesz w Aplikacji mobilnej,
  3. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  4. Otrzymujesz zniżkę.