• Home
  • Oferty
  • Abonament telemedyczne - opieka lekarska dla całej rodziny
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Abonament telemedyczne - opieka lekarska dla całej rodziny


Opis

Szybki i wygodny dostęp do porad lekarskich bez wychodzenia z domu to doskonałe rozwiązanie dla każdego mundurowego: niezależnie, czy jesteś na misji, poligonie, czy akurat przebywasz w domu. Global Teleclinic przygotował wyjątkowe pakiety opieki telemedycznej dla użytkowników Karty Mundurowej. Pakiety te nie tylko zapewniają szybki dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu i specjalistów, ale także oferują szereg innych korzyści, jak nieograniczony dostęp do dokumentacji medycznej czy szeroki zakres badań laboratoryjnych, które można wykonać w jednym z ponad 1 500 punktów pobrań sieci Diagnostyka. 

W ofercie dla Użytkowników Karty Mundurowej znajdują się trzy warianty pakietów: BASIC, COMFORT i LUX. Dodatkowo, każdy z nich może zostać rozszerzony na partnera/kę (Pakiet Partnerski) lub całą rodzinę (Pakiet Rodzinny). W zależności od wariantu, w zakres pakietów wchodzą: 

  • Porady recepturowe,  

  • Konsultacje lekarzy pierwszego kontaktu – internistów, lekarzy medycyny rodzinnej czy pediatrów, 

  • Konsultacje lekarzy specjalistów (10 specjalizacji), w tym również dziecięcych, 

  • Najczęściej wykonywane badania laboratoryjne, 

  • 15% zniżka na usługi poza pakietem. 
     

Jedną z kluczowych zalet korzystania z pakietów telemedycznych jest oszczędność czasu. Dzięki nim pacjenci unikają długich kolejek w przychodniach czy czasochłonnych podróży do lekarza. Wystarczy dostęp do internetu i urządzenie mobilne, aby skonsultować się z lekarzem w dowolnym miejscu i czasie.

Ponadto telemedycyna umożliwia szybką diagnozę i leczenie wielu powszechnych schorzeń, co może przyczynić się do zapobiegania poważniejszym problemom zdrowotnym w przyszłości. Dla osób z napiętym harmonogramem pakiet telemedyczny może być zbawieniem, umożliwiając szybką interwencję w przypadku nagłych dolegliwości, bez konieczności przerywania pracy czy innych zobowiązań.

Niekwestionowaną przewagą pakietów telemedycznych jest również ich koszt. Za standardowy pakiet medyczny dla jednej osoby dorosłej trzeba obecnie zapłacić ok. 100-200 zł miesięcznie. Z kolei ceny prywatnych konsultacji lekarskich często zaczynają się od 200 zł. Dzięki specjalnej ofercie przygotowanej wyłącznie dla Użytkowników Karty Mundurowej pacjenci otrzymują gwarancję dostępu do konsultacji lekarzy, pielęgniarek, psychologów czy dietetyków już od 40 zł miesięcznie! Konsultacje w formie rozmowy telefonicznej, chat czy video w zaciszu własnego domu czy gabinetu to również ogromny komfort dla pacjentów, którzy z różnych przyczyn unikają wizyt u lekarza. Dzięki dostępności do szybkich i wygodnych telekonsultacji lekarskich oraz szerokiego zakresu badań lekarskich, pakiety Global Teleclinic stanowią efektywną alternatywę dla standardowej opieki medycznej, przyczyniając się do poprawy jakości życia oraz zdrowia.   Od dziś każdy strażak, policjant, wojskowy lub inny funkcjonariusz może cieszyć się opieką telemedyczną w niskich cenach! 

Jak kupić pakiet opieki telemedycznej? 

Wejdź na stronę www.global-teleclinic.com/karta-mundurowa i wybierz wariant pakietu, który Cię interesuje. Podaj numer swojej Karty Mundurowej oraz PIN. W następnym kroku możesz skonfigurować, ile osób dorosłych i dzieci ma zostać objętych opieką. Utwórz swoje Konto Pacjenta, za pomocą którego będzie możliwe dokonanie płatności. I gotowe! Od razu po opłaceniu możesz korzystać z konsultacji i pozostałych usług medycznych, które wchodzą w zakres Twojego pakietu.