Image

12% zniżki na Jazdę Offroad z Kartą Mundurową!

Do grona partnerów Karty Mundurowej dołącza Poligon4x4! Posiadacze Karty Mundurowej mogą teraz skorzystać z atrakcyjnych rabatów na zakup Jazdy Offroad lub Quady!

Poligon4x4 znajduje się w Górze Kalwarii, w samym centrum Polski. Jest to profesjonalny Offroad Park z największym Torem Prezentacyjno-Treningowym. Stworzony został we współpracy z licencjonowanymi instruktorami. Zaprojektowany z myślą o testach i prezentacjach pojazdów oraz rozwiązań branży automotive i dealerów aut.

 
5_Poligon4x4-Offroad-Gwiazd-2023-karta-mundurowa_galeria_tn


Największy Offroad Park w Polsce

Poligon4x4 to najnowszy projekt Emotivo Sp z o.o. - właściciela marek Prezentmarzeń, Go-Racing, exp-pro, Formula Drive oraz inwestora głównego Funzeum. Obiekt tworzony jest we współpracy z licencjonowanymi instruktorami sportów samochodowych i zawodowymi kierowcami. Poligon4x4 zlokalizowany jest w Górze Kalwarii, a jednym z jego wyróżników jest największy w Polsce Tor Prezentacyjno - Treningowy. Głównym celem projektu jest wprowadzenie wyższych standardów jakości i bezpieczeństwa na rynku offroad.

 
6_Poligon4x4-Tor-Prezentacyjno-Treningowy-2-karta-mundurowa_galeria_tn


Tor Prezentacyjno-Treningowy

Tor jest odpowiedzią na potrzeby branży automotive oraz zaawansowanych kierowców, chcących rozwijać swoje umiejętności. Stworzony został we współpracy z licencjonowanymi instruktorami. Jest on idealnym rozwiązaniem do testów pojazdów, jak i poszczególnych systemów motoryzacyjnych. Jest również doskonałym miejscem do prezentacji modeli aut terenowych, SUVów oraz crossoverów przez dealerów samochodów. Tor Prezentacyjno-Treningowy składa się z 20 modułów, o łącznej długości około 1500m.

 
7_Poligon4x4-Trasa-Offroad-Extreme-karta-mundurowa_galeria_tn


Trasa Offroad

Trasa znajduje się dookoła obiektu oraz w okolicznych lasach, a status jazd po niej jest uregulowany prawnie. W ramach trasy przewidziane są trzy Strefy Freeride, które sprawiają że 4km to minimalna odległość, którą możemy pokonać. Strefy różnią się od siebie poziomem trudności oraz nawierzchnią. Różnorodność trasy pozwala na przejazd zarówno SUVami, Crossoverami, jak i autami terenowymi.

 
8_Poligon4x4-Offroad-Gwiazd-2023-karta-mundurowa_galeria_tn


Szczegóły trasy:

  • Długość - Dzięki trzem Strefom Freeride długość trasy jest płynna i zmienia się, zależnie od potrzeb. Na trasie spędzimy od 1 do 3h, pokonując od 4 do 7km.
  • Poziom - Trasa Offroad przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Dzięki trzem Strefom Freeride, każdy kierowca znajdzie coś dla siebie.
  • Wzniesienia - Na Trasie Offroad wzniesienia znajdują się pomiędzy poziomem 136, a 151 m.n.pm. Ich całkowita amplituda wynosi ok. 15 metrów.
  • Przeznaczenie - Dzięki swojej różnorodności, Trasę Offroad pokonać można autem terenowym, SUVem, Crossoverem, ATV czy UTV.
 
9_Poligon4x4-Tor-Prezentacyjno-Treningowy-karta-mundurowa_galeria_tn


Tor Quadowy

Tor jest jednym z trzech elementów głównych obiektu Poligon4x4. Składa się z trzech różnych konfiguracji (nitek), które różnią się od siebie długością oraz poziomem zaawansowania. Nitka pierwsza zwana jest też nitką szkoleniową i jest sugerowana jako pierwszy etap jazdy po Torze Quadowym. Druga i trzecia nitka to konfiguracje bardziej zaawansowane. Sam Tor Quadowy otoczony jest przez Trasę Techniczną, która pozwala na szybkie i łatwe dotarcie do problemu technicznego czy wypadku.

 
10_Poligon4x4-Tor-Quadowy-karta-mundurowa_galeria_tn


Szczegóły toru Quadowego:

  • Pierwsza i najłatwiejsza nitka Toru Quadowego jest zarazem trasą szkoleniową. Dzięki niskiej amplitudzie wzniesień oraz 430m długości jest idealnym polem do przetestowania umiejętności kierowcy ATV.
  • Druga nitka Toru Quadowego jest jedną z dwóch zaawansowanych tras na w.w. torze. Jej użycie jest zalecane dopiero po przetestowaniu umiejętności kierowcy ATV na pierwszej nitce (szkoleniowej). Długość tej nitki wynosi 920m, a amplituda wzniesień 8 metrów.
  • Trzecia nitka Toru Quadowego jest drugą zaawansowaną trasą na Torze Quadowym. Jej użycie jest zalecane dopiero po przetestowaniu umiejętności kierowcy ATV na pierwszej nitce (szkoleniowej). Długość tej nitki wynosi 870m, a amplituda wzniesień 8 metrów.
 
11_Poligon4x4-Tor-Quadowy-karta-mundurowa_galeria_tn
 

Nowe standardy jakości i bezpieczeństwa

Jednym z głównych założeń projektu Poligon4x4 Offroad Park jest wprowadzenie nowych, wyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa na rynku obiektów offroadowych. Elementy te opracowywane są przez licencjonowanych instruktorów, zawodowych kierowców i zespół specjalistów ds. jakości i rozwoju marek Emotivo Sp. z o.o.

 
12_Poligon4x4-Parking-karta-mundurowa_galeria_tn
 

Jak zacząć korzystać z tych przywilejów?

To proste! Ściągnij aplikację Karta Mundurowa, dokonaj rejestracji i ciesz się zniżkami od Poligon4x4 i u innych partnerów!