Image

Masz mundur - Masz zniżki!

Karta Mundurowa to pierwszy w Polsce program multirabatowy dedykowany obecnym i byłym żołnierzom, funkcjonariuszom oraz pracownikom służb mundurowych, weteranom i rodzinom poległych na służbie.

Karta Mundurowa stanowi platformę oferującą atrakcyjne rabaty partnerów programu – firm z branży ubezpieczeń, sprzedaży militariów, akcesoriów do uprawiania myślistwa, strzelectwa, survivalu, jak również literatury fachowej. Program zapewnia zniżki podczas zakupów dokonywanych stacjonarnie jak również on-line.

Co zrobić by dołączyć do programu rabatowego Karta Mundurowa?

Zarejestruj konto na www.kartamundurowa.pl, gdzie poprosimy Cię podstawowe dane oraz w przypadku Pakietu Mundurowego o przesłanie dokumentu potwierdzającego status funkcjonariusza służby mundurowej. Twój dokument po weryfikacji zostanie usunięty w czasie nie dłuższym niż 72 godzin, a my prześlemy na twój adres e-mail link z prośbą o potwierdzenie w celu zakończenia rejestracji. Następnie pobierzesz aplikację na telefonie.

Aplikacja mobilna

Aplikację mobilną Karta Mundurowa, która jest aplikacją platformy rabatowej Karta Mundurowa Defence24, możesz pobrać ze sklepów z aplikacjami, w zależności od posiadanego telefonu z AppStore lub Google Play i wpisując w wyszukiwarkę hasło "Karta Mundurowa". Następnie klikasz Zainstaluj - aplikacja zostanie zainstalowana na Twoim telefonie.

Możesz też pobrać aplikację korzystając z poniższych linków:

apple app store google play store

Nie zwlekaj, załóż konto już dziś! Liczba partnerów cały czas się powiększa. Naszym celem jest zapewnienie przedstawicielom służb mundurowych kompleksowej oferty umożliwiającej zakupy związanej z wszystkimi codziennymi potrzebami.