• Home
  • Honorujemy służbę dla kraju!
Image

Honorujemy służbę dla kraju!

 
Karta Mundurowa - Masz Mundur Masz Zniżki

 

Masz Mundur - Masz zniżki!

Obecni i byli żołnierze oraz funkcjonariusze służb mundurowych poświęcili swoje życie dla ratowania kraju, należy Wam się szacunek i każde możliwe wsparcie. Karta Mundurowa to system specjalnych rabatów i ofert od partnerów współpracujących z nami. Naszym celem jest zapewnienie byłym i obecnym mundurowym specjalnych zniżek i nagród, które odzwierciedlają Wasz wkład i zaangażowanie w służbę publiczną.

 

 

Karta Mundurowa - Pierwszy w Polsce program zniżkowy skierowany do byłych i obecnych żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych!

 

Nasz program to podziękowanie dla: wojskowych, strażaków, policjantów, ratowników medycznych i każdego noszącego mundur. Dzięki intensywnym badaniom rynku oraz współpracy z renomowanymi parterami, do programu trafiają unikalne na rynku zniżki i promocje.

 

Partnerzy społeczni


      Zarząd Krajowy Związku Zawodowego Sektora Obronnego Logo        W-M_NSZZ_Policjantów_Karta_Mundurowa_logo
 

Partnerzy Samorządowi
 

Miasto-Olsztyn-Karta-Mundurowa-Logo    Visit-Olsztyn_Karta_Mundurowa_Logo      
 

Media społecznościowe Karty Mundurowej


SoMe-Facebook-Karta-Mundurowa-Logo       SoMe-X-Twitter-Karta-Mundurowa-Logo       SoMe-linkedIn-Karta-Mundurowa-Logo

 

Pakiet Mundurowy - To właśnie dla Was!


W ramach Karty Mundurowej posiadamy dwa pakiety: Pakiet Mundurowego oraz Pakiet Czytelnika.

Pakiety-Karta-MundurowaZ Pakietu Mundurowego mogą korzystać osoby pracujące w następujących służbach:

Policja, Wojsko, Straż Pożarna, Ratownictwo Medyczne, Harcerze, Inspekcja Transportu Drogowego, Krajowa Administracja Skarbowa, Służba Celno-Skarbowa, Służba Leśna, Służba Ochrony Państwa, Służba Więzienna, Służby Specjalne, Straż Graniczna, Straż Marszałkowska, Straż Miejska, Straż Ochrony Kolei, Wojska Obrony Terytorialnej, Żandarmeria Wojskowa, Służba Parków Narodowych, Studenci Uczelni Wojskowych, Służba Ochrony Lotniska, Związki Strzeleckie, Żegluga Morska i Śródlądowa, TOPR, GOPR, WOPR, Operatorzy CPR, Przemysł Obronny.


Pakiet Czytelnika skierowany jest do zarejestrowanych czytelników serwisów Grupy Defence24: defence24.pl, cyberdefence24.pl, infosecurity24.pl, energetyka24.pl oraz space24.pl.

 

Pobierz aplikację mobilną


Dla komfortu i wygody korzystania z programu stworzyliśmy nowoczesną aplikację mobilną. Aplikacja Karty Mundurowej dostępna w AppStore i Google Play. Korzystanie z programu oraz aplikacji jest całkowicie darmowe.

App-Store-Badge-Pobierz-Karta-Mundurowa  Google-Play-Badge-Pobierz-Karta-Mundurowa

Aplikacja-Karta-Mundurowa-Karta    Aplikacja-Karta-Mundurowa-Menu