Image

8% zniżki na sprzęt turystyczny i odzież sportową dla mundurowych!

Pasja do służby często spotyka się z pasją do sportu! Dzięki współpracy z Galerią Sportową, posiadacze Karty Mundurowej mogą teraz korzystać z aż 8% zniżki na cały asortyment. Sport, moda i docenienie zaangażowania – wszystko to w jednym miejscu.

Szukając miejsca, które z entuzjazmem podchodzi do świata sportu i modnych trendów, nie musisz szukać dalej. Galeria Sportowa to sklep stworzony z myślą o entuzjastach ruchu oraz miłośnikach modnej odzieży lifestyle. Sklep oferuje odzież sportową dla całej rodziny, od biegania, przez odzież termoaktywną, aż po trekking. Ale to nie wszystko! Galeria Sportowa oferuje sprzęt do ćwiczeń oraz bogaty asortyment sprzętu turystycznego:
  • kuchnie i kartusze;
  • torby i plecaki;
  • sprzęt trekkingowy;
  • pontony i kajaki;
  • akcesoria turystyczne;
  • lodówki, namioty, śpiwory, materace i maty.

Karta Mundurowa to nie tylko atrakcyjne zniżki, ale przede wszystkim wyraz szacunku i wdzięczności dla tych, którzy służą lub służyli naszemu krajowi. To właśnie dla nich, z myślą o ich trudzie i poświęceniu, stworzono tę inicjatywę.

Podobnie jak w wielu krajach, w których służby mundurowe są honorowane i doceniane, Karta Mundurowa wprowadza tę tradycję do Polski, oferując nie tylko korzyści, ale także wyrażając wdzięczność i uznanie dla naszych bohaterów w mundurach.

Dzięki łatwej obsłudze aplikacji Karta Mundurowa, skorzystanie z oferty jest proste jak nigdy dotąd. Ściągnij, zarejestruj się i korzystaj z niesamowitych zniżek w Galerii Sportowej oraz wielu innych miejscach!

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym turystą, czy weekendowym wędrowcem, Karta Mundurowa ma dla Ciebie.