Image

Komfortowy nocleg w Olsztynie 10% taniej!

Do grona partnerów Karty Mundurowej dołącza Hotel Hampton by Hilton w Olsztynie! Posiadacze Karty Mundurowej mogą teraz skorzystać z 10% rabatu na usługi noclegowe w ramach aktualnej oferty hotelu oraz 10% rabatu na Walentynkowy Pakiet pobytowy „Miłość w Hampton”.
 

Nowa marka komfortu w centrum miasta

Hotel Hampton by Hilton Olsztyn to pierwszy hotel światowej marki na Warmii i Mazurach.
Usytuowany w centrum Olsztyna, w ledwie kilka, kilkanaście minut spacerem do najważniejszych punktów turystycznych i rozrywkowych miasta jak np.:
  • Rynek Starego Miasta,
  • średniowieczny Zamek Kapituły Warmińskiej z Muzeum Warmii Mazur,
  • muzea, wystawy, teatr im. S. Jaracza oraz Teatr Lalek, Hala „Urania”, Filharmonia,
  • parki, centrum handlowe, restauracje, kawiarnie,
 
Hampton_by_Hilton_Karta_Mundurowa_budynek
 

#VisitOlsztyn

W ramach akcji „Visit Olsztyn” nasi goście hotelowi w trakcie swojego pobytu otrzymują zniżki do licznych atrakcji turystycznych: sklepów, muzeów, miejsc nauki i rozrywki, na spływy, łódki i inne aktywności na lądzie i wodzie. Lista partnerów udzielających rabatów dostępna jest w recepcji hotelowej.
 

Restauracja i bar

Zapraszamy na dania kuchni europejskiej oraz warmińskie propozycje w ramach wkładek sezonowych do menu. Wieczorny drink w hotelowym barze pozwoli pozytywnie zakończyć dzień pełen wrażeń spokojną rozmową lub chwilą tylko dla siebie.

 
Hampton_by_Hilton_Karta_Mundurowa_restauracja

Śniadania w dobrym stylu

Świeżo parzona kawa dostępna na miejscu i na wynos, ciepłe gofry z licznymi dodatkami to charakterystyczne elementy śniadania w stylu Hampton. Podczas śniadań możesz spodziewać się również dań ciepłych do wyboru (mięsnych i vege), zimnej płyty – wędliny, sery, świeże warzywa, pikle, dodatki, dżemy, miód, duży wybór pieczywa, płatki, soki, herbaty, kawa, woda, ciasto, owoce, sałatki itd.

 
Hampton_by_Hilton_Karta_Mundurowa_bar

Zawsze w cenie

Oprócz śniadania w cenie pobytu zawsze otrzymujesz dostęp do WiFi i strefy fitness z widokiem na miasto 24 godziny na dobę.
 

Dzieci w podróży

W hotelu Hampton by Hilton dzieci śpią za darmo. W pokoju z rodzicami nocleg Twojego dziecka kosztuje dokładnie 0 zł. Jest w nim wanienka i inne elementy wyposażenia ważne w podróży z dziećmi. Restauracja oferuje Kids Menu. W lobby znajduje się kącik dla najmłodszych gości. Wspólna gra w planszówki może być wesołą popołudniową propozycją.
 
Hampton_by_Hilton_Karta_Mundurowa_pufy

Miejsce warte polecenia

Hotel Hampton by Hilton jest nowym obiektem na mapie Olsztyna, ale już teraz może się pochwalić najlepszymi ocenami gości w najpopularniejszych portalach rezerwacyjnych. Goście są zachwyceni wygodą łóżek, jakością wyposażenia, pysznymi i różnorodnymi śniadaniami i miłą, zawsze pomocną obsługą. Gościnność to cecha, którą w hotelu się pielęgnuje i którą stara się okazać każdemu gościowi, za każdym razem.

Dołącz do gości Hampton by Hilton i ciesz się komfortem w samym sercu miasta!
 

Oferta specjalna dla posiadaczy Karty Mundurowej

Posiadacze Karty Mundurowej mogą skorzystać z rabatu w wysokości 10% na poniższe usługi Hotelu Hampton by Hilton Olsztyn:
  • noclegi,
  • Walentynkowy Pakiet Pobytowy „Miłość w Hampton”.
 

Jak zacząć korzystać z tych przywilejów?

To proste! Ściągnij aplikację Karta Mundurowa, dokonaj rejestracji i ciesz się zniżkami w Hotelu Hampton by Hilton i u innych naszych partnerów!