Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Hotel Hampton by Hilton Olsztyn


Opis


Nowa marka komfortu w centrum miasta

Hotel Hampton by Hilton Olsztyn to pierwszy hotel światowej marki na Warmii I Mazurach.
Usytuowany w centrum Olsztyna zapewnia bliskość spacerową do najważniejszych punktów turystycznych i rozrywkowych miasta jak np.
  • Rynek Starego Miasta
  • średniowieczny Zamek Kapituły Warmińskiej z Muzeum Warmii Mazur
  • muzea, wystawy, teatr im. S. Jaracza oraz Teatr Lalek, Hala „Urania”, Filharmonia,
  • parki, centrum handlowe, restauracje, kawiarnie.
 

#VisitOlsztyn

W ramach akcji „Visit Olsztyn” nasi goście w trakcie swojego pobytu otrzymują zniżki do licznych atrakcji turystycznych: sklepów, muzeów, miejsc nauki i rozrywki, na spływy, łódki i inne aktywności na lądzie i wodzie. Lista partnerów udzielających rabatów dostępna jest na recepcji hotelowej.
 

Restauracja i bar

Zapraszamy na dania kuchni europejskiej oraz warmińskie propozycje w ramach wkładek sezonowych do menu. Wieczorny drink w naszym barze pozwoli pozytywnie zakończyć dzień pełen wrażeń spokojną rozmową lub chwilą tylko dla siebie.
 

Śniadania w dobrym stylu

Świeżo parzona kawa dostępna na miejscu i na wynos, ciepłe gofry z licznymi dodatkami to charakterystyczne elementy śniadania w stylu Hampton. Na naszych śniadaniach możesz spodziewać się również dań ciepłych do wyboru ( mięsnych i vege), zimnej płyty – wędliny, sery, świeże warzywa, pikle, dodatki, dżemy, miód, duży wybór pieczywa, płatki, soki, herbaty, kawa, woda, ciasto, owoce, sałatki itd.
 

Zawsze w cenie

Oprócz śniadania, w cenie pobytu zawsze otrzymujesz dostęp do WiFi i strefy fitness z widokiem na miasto 24 godziny na dobę.
 

Dzieci w podróży

Dzieci śpią u nas za darmo. W pokoju z rodzicami nocleg Twojego dziecka kosztuje dokładnie     0 zł. Dysponujemy wanienką i innymi elementami wyposażenia ważnymi w podróży z dziećmi. Restauracja oferuje Kids Menu. W lobby znajduje się kącik dla najmłodszych gości. Wspólna gra w planszówki może być wesołą popołudniową propozycją.
 

Miejsce warte polecenia

Jesteśmy nowym obiektem na mapie Olsztyna, ale już teraz możemy się pochwalić najlepszymi ocenami gości w najpopularniejszych portalach rezerwacyjnych. Goście są zachwyceni wygodą naszych łóżek, jakością wyposażenia, pysznymi i różnorodnymi śniadaniami i miłą , zawsze pomocną obsługą. Gościnność to cecha, którą pielęgnujemy i którą staramy się okazać każdemu gościowi, za każdym razem.

Dołącz do nas i ciesz się komfortem w samym sercu miasta!
 

Oferta specjalna dla posiadaczy Karty Mundurowej

Posiadacze Karty Mundurowej mogą skorzystać z rabatu w wysokości 10% na poniższe usługi Hotelu Hampton by Hilton Olsztyn:
  • Noclegi,
  • Walentynkowy Pakiet pobytowy „Miłość w Hampton”.
 
 

Jak skorzystać ze zniżek?

Obecnie zniżki programu Karta Mundurowa na usługi Hotelu Hampton by Hilton w Olsztynie nie obowiązują przy dokonywaniu rezerwacji z płatnością online. W celu rezerwacji pobytu z rabatem, wybierz płatność na miejscu lub skontaktuj się z hotelem telefonicznie lub mailowo.
 
  1. Przed złożeniem rezerwacji/dokonaniem zakupu poinformuj o posiadaniu Karty Mundurowej,
  2. Pokaż pracownikowi swoją kartę,
  3. Rabat zostanie odliczony od rachunku.