Image

15% zniżki na wstęp do muzeum światła i koloru!

Do grona partnerów Karty Mundurowej dołącza Funzeum! Posiadacze Karty Mundurowej mogą teraz skorzystać ze zniżki na zakup biletów wstępu do muzeum sztuki cyfrowej.

Park rozrywki i edukacji Funzeum w Gliwicach to miejsce, w którym spotykają się nauka, sztuka i dobra zabawa. Na powierzchni 4000 metrów kwadratowych, w kilkunastu różnych pomieszczeniach inspirowanych magią kolorów i światła, znajdziesz ponad 50 multisensorycznych i interaktywnych instalacji, które zapewnią solidną dawkę rozrywki zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

 
5_Funzeum-wystawa-Funzone-karta-mundurowa_galeria_tn


MUZEUM
tylko na odwrót

Odwiedzając Funzeum, przygotuj się na kompletnie nieznane Ci doświadczenie, to zupełnie nowy typ obiektu rozrywkowo-edukacyjnego. Tutaj możesz uwolnić swoją wyobraźnię i kreować, na swoich zasadach. Zwykłe zwiedzanie zmienisz w niepowtarzalną i ekscytującą przygodę, krok po kroku poznając nasz magiczny świat. Co najważniejsze podczas tej beztroskiej zabawy możesz się sporo dowiedzieć.

 
6_Funzeum-wystawa-pryzmat-karta-mundurowa_galeria_tn
 

UWOLNIJ
swoją kreatywność!

Odwiedzając Funzeum, już na wejściu wiesz, że tutaj możesz wszystko. Funzeum możesz kreować, na swoich zasadach. Zwykłe zwiedzanie zmienisz w niepowtarzalną i ekscytującą przygodę, krok po kroku poznając nasz magiczny świat. Co najważniejsze podczas tej beztroskiej zabawy możesz się sporo dowiedzieć.

 
7_Funzeum-wystawa-infinity2-karta-mundurowa_galeria_tn


ZANURZ SIĘ
w świat funtazji!

Uwolnij swoją kreatywność, daj się ponieść funtazji. 4 tys. metrów kwadratowych, ponad 50 ekscytujących, multisensorycznych i interaktywnych instalacji, w kilkunastu pomieszczeniach inspirowanych magią kolorów i światła. To nasz mały kawałek świata stworzony po to byś mógł wyrazić siebie. Spędzisz tutaj długie, fascynujące godziny, a jedynym ogranicznikiem będzie Twoja wyobraźnia. Eksploruj, doświadczaj i kreuj Funzeum razem z nami!

 
8_Funzeum-wystawa-pomaranczowy-karta-mundurowa_galeria_tn


EDUKACJA

Ponad 50 multisensorycznych instalacji podzielonych na dwie wystawy: Kolor i Światło nie tylko dostarczy stymulacji wiecznie spragnionym jej umysłom, ale i przemyci zagadnienia z dziedzin: fizyki, biologii, historii i sztuki. Odwiedź nas już dziś!

 
9_Funzeum-wystawa-rysilandia2-karta-mundurowa_galeria_tn

wystawa
KOLORU

Zapoznaj się z pryzmatem i wyrusz w podróż po tęczy, zanurzając się w każdym z jej kolorów. Wejdź w interakcję z ponad 32 instalacjami artystyczno-edukacyjnymi i uwolnij swoją kreatywność!

 
10_Funzeum-wystawa-wystawa-koloru-zielony-karta-mundurowa_galeria_tn


wystawa
ŚWIATŁA

Od zwierciadeł po naturalne i sztuczne źródła światła – poznaj światło od zupełnie nowej strony, zanurz się we własnych odbiciach, wejdź do środka kalejdoskopu lub zagub się w magicznym fluoryzującym lesie!

 
11_Funzeum-wystawa-wystawa-wystawa-swiatla-luminescjencja-mundurowa_galeria_tn


Oferta specjalna dla posiadaczy Karty Mundurowej

Posiadacze Karty Mundurowej mogą skorzystać ze zniżki w Funzeum:
  • 15% zniżki na Voucher na bilety wstępu do Funzeum w Gliwicach.
Prezent przeznaczony jest dla 1 osoby i upoważnia do 3-godzinnego pobytu na terenie Funzeum. Zakup prezentu realizowany jest poprzez serwis Prezentmarzeń.

 
12_Funzeum-wystawa-wystawa-wystawa-koloru-rozowy-2-mundurowa_galeria_tn


Jak zacząć korzystać z tych przywilejów?

To proste! Ściągnij aplikację Karta Mundurowa, dokonaj rejestracji i ciesz się zniżkami od Funzeum i u innych partnerów!