Image

Niezapomniane prezenty taniej dla mundurowych!

Do grona partnerów Karty Mundurowej dołącza Prezentmarzeń! Posiadacze Karty Mundurowej mogą teraz skorzystać z atrakcyjnych rabatów na zakup prezentów z kategorii: Za kierownicą, W powietrzu, Ekstremalnie, Relaks i uroda oraz Boxy.
 

Prezentmarzeń - niezwykłe prezenty!


Prezenty towarzyszą nam przez całe życie, wręczamy i otrzymujemy je na różne okazje. Dziś, kiedy niemal wszystkie przedmioty dostępne są na wyciągnięcie ręki, ich posiadanie nie sprawia już takiej przyjemności. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się prezenty w formie przeżyć.

 
5_Prezentmarzen-strzelanie-na-strzelnicy-karta-mundurowa_grafika_tnPrezenty to nie tylko przedmioty


Jak dowodzą badania, tradycyjne prezenty w postaci przedmiotów materialnych dają tylko chwilową radość. Szybko przyzwyczajamy się bowiem do posiadania nowego, nawet wymarzonego przedmiotu, a jego obecność staje się dla nas czymś zupełnie normalnym. O wiele dłuższe uczucie szczęścia zapewniają prezenty oparte na emocjach i doświadczeniach. I właśnie takie prezenty w formie przeżyć znajdziesz w Prezentmarzeń.

 
6_Prezentmarzen-nurkowanie-karta-mundurowa_grafika_tn
 

Prezenty w formie przeżyć


Prezenty w formie przeżyć to szeroki wachlarz atrakcji z różnych dziedzin, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Poczynając od zabiegów pielęgnacyjnych i relaksujących masaży, przez romantyczne weekendy we dwoje, aż po kursy z różnych dziedzin i zajęcia sportowe, a nawet tak ekstremalne przeżycia jak jazda Lamborghini czy skok ze spadochronem. Dzięki tak dużej różnorodności Prezentmarzeń może zaoferować emocje skrojone na miarę potrzeb zarówno osoby aktywnej i żądnej niecodziennych przygód, jak i takiej, która nade wszystko ceni sobie ciszę, spokój i pełny relaks.
 
v7_Prezentmarzen-lamborghini-karta-mundurowa_grafika_tn


Dla osób, które nie wiedzą co wybrać dla bliskiej osoby najlepszym rozwiązaniem będzie karta podarunkowa. Daje osobie obdarowanej możliwość samodzielnego wyboru prezentu zgodnie z aktualnymi potrzebami i upodobaniami. Prezenty w formie przeżyć to również niezawodny sposób by podarować bliskim to, co w życiu naprawdę ważne – piękne wspomnienia i niezapomniane emocje.

 
8_Prezentmarzen-lot-balonem-karta-mundurowa_grafika_tnPrezenty dla każdego i na każdą okazję


W ofercie Prezentmarzeń znajdziesz pomysły na prezent dla każdego i na każdą okazję. Relaksujące prezenty dla niej, które pozwolą każdej kobiecie zadbać o urodę i dobre samopoczucie. Pełne adrenaliny prezenty dla niego, dzięki którym zaspokoisz męską potrzebę przeżywania przygód. I oczywiście romantyczne prezenty dla dwojga, które każdej zakochanej parze niezależnie od stażu, pozwolą spędzić niezapomniane chwile tylko we dwoje. Sprawdź ofertę i znajdź swój Prezentmarzeń!

 
9_Prezentmarzen-kolacja-we-dwoje-karta-mundurowa_grafika_tnOferta specjalna dla posiadaczy Karty Mundurowej


Posiadacze Karty Mundurowej mogą skorzystać ze zniżek na poszczególne kategorie Prezentmarzeń:
  • 14% - Za kierownicą,
  • 10% - W powietrzu,
  • 14% - Ekstremalnie,
  • 16% - Relaks i uroda,
  • 16% - Boxy.
 
10_Prezentmarzen-lot-szybowcem-karta-mundurowa_grafika_tnSzukasz pomysłu na prezent dla fana motoryzacji?


Zadanie z pozoru może wydawać się łatwe. W końcu w sklepach można znaleźć mnóstwo gadżetów i akcesoriów nawiązujących do tego hobby. Wcześniej czy później pojawia się jednak pytanie, ile breloczków, kubków czy kosmetyków samochodowych może potrzebować jedna osoba? Jeżeli więc chcesz podarować naprawdę wyjątkowy i oryginalny prezent motoryzacyjny, Prezentmarzeń ma dla Ciebie kilka doskonałych propozycji!

 
11_Prezentmarzen-lamborghini-karta-mundurowa_grafika_tnPrezent Atrakcje w powietrzu


Człowiek od zawsze marzył o lataniu. Nic więc dziwnego, że prezenty z kategorii W powietrzu są jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów Prezentmarzeń i od lat plasują się na szczycie listy bestsellerów. Emocje jakie towarzyszą odrywaniu się od ziemi, uczucie wolności jakiego można doświadczyć tylko szybując w przestworzach i wreszcie zapierające dech w piersiach widoki, których nie znajdziesz nigdzie indziej – to wszystko sprawia, że prezenty lotnicze są tak wyjątkowe i niezapomniane.

 
12_Prezentmarzen-lot-samolotem-karta-mundurowa_grafika_tnPrezent Ekstremalny


Z roku na rok sporty ekstremalne cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego mimo potencjalnego ryzyka tyle osób decyduje się spróbować swoich sił w sportach ekstremalnych, a często nawet decyduje się uprawiać je regularnie? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wszystko za sprawą adrenaliny i niesamowitych emocji, których nie sposób doświadczyć nigdzie indziej. Sprawdź jakie sporty ekstremalne znajdziesz w ofercie Prezentmarzeń i podaruj niezapomniany prezent sobie lub swoim bliskim.

 
13_Prezentmarzen-bungee-karta-mundurowa_grafika_tnPrezenty dla zdrowia i urody


Prezenty dla zdrowia i urody sprawdzą się idealnie dla każdej zapracowanej osoby, na której nam zależy. Każdy potrzebuje czasem chwili oddechu i odrobiny relaksu. W dzisiejszych czasach pracujemy coraz więcej i nie przywiązujemy wagi do tego, aby znaleźć chwilę dla siebie. Tym bardziej wybierając prezent dla bliskiej osoby, warto sięgnąć po atrakcje, które pozwolą obdarowanemu choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, a przy tym stworzą okazję do zadbania o swoje zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. W zdrowym ciele, zdrowy duch!

 
14_Prezentmarzen-masaz-czekolada-karta-mundurowa_grafika_tnBox dla każdego i na każdą okazję


Boxy to zbiór kilkunastu lub kilkudziesięciu najlepszych prezentów z naszej oferty przypisanych do danej kategorii. Spośród całego zbioru osoba, którą pragniemy obdarować wybierze jedną atrakcję, która sprosta jej oczekiwaniom. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko, które zawiera voucher, z unikalnym kodem upoważniającym do zrealizowania wybranego przeżycia. Całość tworzy zgrabny upominek gotowy do wręczenia. Osoba obdarowana ma rok na wykorzystanie kodu, przy czym należy pamiętać o sezonowości niektórych przeżyć, takich jak sporty wodne czy przejażdżki supercars.

 
15_Prezentmarzen-Zestaw-Prezentowy-Marzymis-karta-mundurowa_grafika_tnJak zacząć korzystać z tych przywilejów?

To proste! Ściągnij aplikację Karta Mundurowa, dokonaj rejestracji i ciesz się zniżkami od Prezentmarzeń i u innych partnerów!