Image

5% zniżki na kameralny Nocleg ze śniadaniem!

Do grona partnerów Karty Mundurowej dołącza Hotel Pod Zamkiem w Olsztynie! Posiadacze Karty Mundurowej mogą teraz skorzystać z 5% rabatu na nocleg ze śniadaniem.
 

Ważny punkt na turystycznej mapie Olsztyna


Niepowtarzalny klimat, przytulne wnętrza oraz ciekawa architektura budynku to główne atuty Hotelu Pod Zamkiem – Hotelu z duszą położonego w samym sercu Olsztyna. Hotel "Pod Zamkiem" w Olsztynie zapewnia wypoczynek w sercu miasta, na terenie dawnego olsztyńskiego podzamcza, w bezpośrednim sąsiedztwie gotyckiego zamku z XIV wieku, w parku na Starym Mieście. Usytuowanie obiektu  w ścisłym centrum Olsztyna wpływa na łatwiejszy dojazd i szerszą dostępność komunikacji miejskiej i kolejowej.

 
6_Hotel-Pod-Zamkiem-park-karta-mundurowa_galeria_tnHotel Pod Zamkiem mieści się w pięknym odrestaurowanym secesyjnym budynku z 1909 roku - Villi Sperlów.  Należała on do Waltera Sperla, którego ojciec na przełomie XIX/XX wieku był przewodniczącym olsztyńskiej loży masońskiej "Kamień nad Łyną".

Dziś do dyspozycji Gości Hotel Pod Zamkiem zapewnia 17 pokoi w poniższej konfiguracji:
  • 1 pokój jednoosobowy;
  • 13 pokoi 2-osobowych;
  • 2 pokoje 3-osobowe;
  • 1 pokój o podwyższonym standardzie, tzw. apartament.
 

Dla wygody i komfortu gości


Poza bazą noclegową Hotel Pod Zamkiem oferuje też pyszne, świeże i różnorodne śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Na uwagę zasługuje też fakt, że obiekt dysponuje własnym parkingiem znajdując się w ścisłym centrum Olsztyna.
 
Recepcja w obiekcie jest czynna przez całą dobę, dzięki temu gwarantuje Gościom opiekę i pomoc przez cały czas pobytu. Hotel Pod Zamkiem to kameralny obiekt, dzięki temu każdy Gość może z tego względu poczuć się otoczony odpowiednią uwagą.
 

Atrakcje i wydarzenia kulturalne


Z racji położenia Hotelu Pod Zamkiem główne atrakcje Starego Miasta takie jak Wysoka Brama, Bazylika konkatedralna św. Jakuba Apostoła, Stary Ratusz  są na wyciągniecie ręki.
 
11_Hotel-Pod-Zamkiem-deptak-karta-mundurowa_galeria_tn


Również atrakcje przyrodnicze takie jak Park Centralny czy Park Podzamcze, Rzeka Łyna (zajezdnia kajakowa) czy Jezioro Długie znajdują się w niedalekim sąsiedztwie. Hotel Pod Zamkiem to też dogodna baza wypadowa na  liczne wydarzenia kulturalne (koncerty czy festyny) Organizowane m. in. w Amfiteatrze im. Czesława Niemena lub pobliskich Parkach.

 
12_Hotel-Pod-Zamkiem-deptak-schody-karta-mundurowa_galeria_tn


Jak zacząć korzystać z tych przywilejów?


To proste! Ściągnij aplikację Karta Mundurowa, dokonaj rejestracji i ciesz się zniżkami w Hotelu Pod Zamkiem w Olsztynie i u innych partnerów!