Image

Nowy Partner - Sklep.Defence24!

Sklep Defence24 – sklep internetowy Wydawnictwa Defence24, oferujący książki poświęcone tematyce militarnej oraz bezpieczeństwa począwszy od bezpieczeństwa militarnego, energetycznego, cyberbezpieczeństwa, po geopolitykę i przemysł zbrojeniowy. W ofercie znajdują się również książki i podręczniki historyczne jak również gry planszowe i strategiczne oraz akcesoria.


Wydawnictwo Defence24 to oficyna wydawnicza, będąca częścią Grupy Defence24 - właściciela największych w Polsce portali o tematyce bezpieczeństwa, cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa energetycznego, służb mundurowych, technologii oraz geopolityki i militariów.


Wydawane przez Wydawnictwo Defence24 książki oraz podręczniki taktyczne są szeroko wykorzystywane przez studentów uczelni wojskowych i policyjnych, oraz przez studentów cywilnych uczelni na kierunkach związanych z bezpieczeństwem.


Z wydawnictwem Defence24 współpracują wybitni autorzy m.in: płk. rez. dr Marek Gryga, Marek Mroszczyk, dr Paweł Makowiec czy Jakub Wiech. Atutem Wydawnictwa jest pewna, rzetelna wiedza poparta doświadczeniem Autorów, znawców tematu, profesjonalistów w swoich dziedzinach.