Image

Karta Mundurowa - dla kogo?

Karta Mundurowa to pierwszy w Polsce program multirabatowy dedykowany obecnym i byłym żołnierzom, funkcjonariuszom oraz pracownikom służb mundurowych, weteranom i rodzinom poległych na służbie. Zawody zaufania społecznego, do których można zaliczyć m.in. wojskowych, policjantów, czy straż graniczną, ponad wszelką wątpliwość zasługują na wyróżnienie i docenienie za trud wkładany w pracę na rzecz naszego kraju.
 Patronem Karty Mundurowej są największe w Polsce portale zajmujące się tematyką bezpieczeństwa:

  • Defence24.pl, największy w Polsce portal internetowy o tematyce bezpieczeństwa militarnego, który każdego dnia odwiedza ponad 150 tysięcy czytelników. Dzięki tej frekwencji znamy potrzeby polskich żołnierzy oraz byłych mundurowych,
  • Infosecurity24.pl – największy w Polsce portal poruszający sprawy bezpieczeństwa wewnętrznego, którego najliczniejszymi odbiorcami są obecni i byli: policjanci, strażnicy graniczni, oficerowie służb specjalnych, pracownicy służby więziennej oraz strażacy.

Karta Mundurowa stanowi platformę oferującą atrakcyjne rabaty partnerów programu – firm z branży ubezpieczeń, sprzedaży militariów, akcesoriów do uprawiania myślistwa, strzelectwa, survivalu, jak również literatury fachowej. Program zapewnia zniżki podczas zakupów dokonywanych stacjonarnie jak również on-line.

Liczba partnerów Karty Mundurowej cały czas się powiększa, aby oferować kompleksową gamę stałych, wysokich rabatów w zakresie zakupów związanych z wszystkimi codziennymi potrzebami. Informacje o nowych sklepach będą przekazywane poprzez aplikację.
 


 

Osoby decydujące się „na służbę” dla Ojczyzny decydują się na życie z poświęceniem. Warto ich docenić i pokazać ich wyjątkowość oraz to, że ich trud jest doceniany przez różne firmy, które chcą uhonorować byłych i obecnych żołnierzy czy funkcjonariuszy. Karta Mundurowa jest wyjątkową formą wsparcia i dowartościowania tych, którzy postanowili stanąć na straży naszego bezpieczeństwa, zdrowia i życia.