Image

Nowy Partner - BeeSafe!

Tanio, szybko i komfortowo


BeeSafe to nowoczesna marka na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych działająca w Polsce od 2020 roku. Należy do towarzystwa Compensa. BeeSafe to rewolucja w podejściu do klientów. Zarówno szacowanie kosztu ubezpieczenia jak i sposób jego zakupu jest bardzo proste.
 

Najszybszy Kalkulator OC/AC


Kluczowym atutem jest szybkość zakupu polisy dzięki kalkulatorowi online. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą wychodzić z domu albo nie mają czasu na bezpośrednią wizytę w placówce. Składki za OC/AC są obliczane błyskawicznie, a formalności ograniczone do minimum. Polisę można kupić za pomocą telefonu, smartfona czy laptopa. OC i AC od BeeSafe można uzupełnić o assistance, NNW i ubezpieczenie szyb.
 

Ubezpieczenie OC i AC to nie wszystko


Oferta dedykowana służbom mundurowym w ramach Karty Mundurowej to atrakcyjne cenowo polisy OC i AC, jak również szereg dodatków do ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym ubezpieczenie bagażu i sprzętu sportowego, a także ochrona prawna. BeeSafe zapewnia posiadaczom Karty Mundurowej wysokiej jakości opiekę posprzedażową, dzięki której zgłoszenie szkody odbywa się całkowicie online lub przez infolinię.
 

BeeSafe we współpracy z Kartą Mundurową


Dzięki Karcie Mundurowej oraz ubezpieczeniu BeeSafe zaoszczędzisz czas i pieniądze oraz zyskasz ochronę dopasowaną do indywidualnych potrzeb!