Image

Wielkie zniżki na Black Weeks z Kartą Mundurową!

Black Weeks to okres, na który z niecierpliwością czekają miłośnicy promocji i zakupowych okazji. Militaria.pl w czasie od 13 do 27 listopada 2023 roku przygotowuje dla swoich klientów oferty, obejmujące rabaty nawet do -70%. Posiadacze Karty Mundurowej mogą liczyć na dodatkowe 6% rabatu! W tym czasie można zaopatrzyć się w odzież i akcesoria znanych marek w wyjątkowo korzystnych cenach. To świetna okazja, aby kupić coś dla siebie lub wybrać idealny prezent dla bliskiej osoby - a wszystko to w atrakcyjnych cenach!

 


Zniżki do –70% z okazji Black Weeks w Militaria.pl

W okresie od 13 do 27 listopada 2023 roku sklep Militaria.pl proponuje specjalne rabaty na produkty znanych marek, takich jak: ASG, Crosman, Specna, Helikon, Olight, Mechanix, Brandit, Sanremu czy Blackfire, a także innych uznanych producentów. Wszystkie te firmy są znane z wysokiej jakości oferowanych produktów, które są doceniane przez miłośników militariów i pasjonatów aktywności outdoorowych.

Wśród produktów objętych promocją znajdą się: odzież, obuwie, noże, akcesoria do samoobrony, wiatrówki, repliki ASG oraz inne artykuły dedykowane aktywnościom na świeżym powietrzu. Okazja ta daje szansę na poszerzenie kolekcji, skompletowanie wyposażenia, a nawet znalezienie odpowiedniego prezentu dla siebie lub bliskiej osoby. Wszystkie te produkty oferowane są w atrakcyjnych cenach, z rabatami sięgającymi nawet do -70%. Posiadacze Karty Mundurowej mają dodatkowe 6% zniżki!

 


Odzież i obuwie z rabatem do -70%

Podczas Black Weeks w Militaria.pl nie będzie brakować rabatów cenowych na odzież i obuwie. Wśród nich znajdą się wytrzymałe rękawice taktyczne marki Mechanix, takie jak: Mechanix Wear FastFit Tactical Gloves czy Mechanix Wear Original Carbon Tactical Gloves, dostępne w obniżonych cenach nawet do -70%.

 


W trakcie Black Weeks klienci będą mieli okazję nabyć też ciepłe polary przecenione nawet do -25%. Szczególnie polecane będą wysokiej jakości polary, takie jak: Columbia Park Viewhttps, Brandit Fleecejacket Ripstop, czy Alpinus Kerkis 1/3 Zipper.

Osoby poszukujące wygodnych i praktycznych spodni będą miały do wyboru wiele modeli, w tym Helikon SFU Next PolyCotton Rip-Stop czy spodnie wojskowe Pentagon BDU 2.0 z atrakcyjnym rabatem nawet do -40%. Zniżki dotyczą również kurtek, takich jak Pentagon Artaxes, która jest wytrzymałym softshellem z membraną w przecenie do -20%. Warto też zwrócić uwagę na sztruksową kurtkę Alpha Industries Puffer Cord. Z kolei klienci poszukujący wytrzymałych butów outdoorowych powinni zwrócić uwagę na model Pentagon Kion WaterProof Trekking – Tactical czy też Pentagon Odos Tactical 8 2.0 WaterProof.
 

Karta Mundurowa - więcej niż zwykła karta rabatowa

Karta Mundurowa to nie tylko korzyści finansowe. To przede wszystkim wyraz uznania dla obecnych i byłych pracowników służb mundurowych, weteranów oraz wszystkich, którzy poświęcają się dla dobra Ojczyzny.
 

Jak zacząć korzystać z tych przywilejów?

To proste! Ściągnij aplikację Karta Mundurowa, dokonaj rejestracji i ciesz się zniżkami w Militaria.pl i u innych partnerów.