Image

Sprzęt ratowniczy 10% taniej z Kartą Mundurową!

Centrum Ratownictwa posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w kreowaniu systemów ratownictwa obywatelskiego. Szukasz szkoleń z zakresu pierwszej pomocy? Z Karta Mundurową zyskujesz 10% zniżki! To nie tylko szansa na oszczędność, ale i inwestycja w bezcenne umiejętności, które mogą zadecydować o życiu innego człowieka.
 

W ofercie Centrum Ratownictwa znajduje się szczególny produkt, który jest kwintesencją dbałości o bezpieczeństwo: Apteczka Pakiet Medyczny Żołnierza IPMED. Przygotowany z myślą o najwyższych standardach, projektowany i konfigurowany przez praktyków medycyny taktycznej. Zestaw jest dostępny w cenie 320 zł, a dla posiadaczy Karty Mundurowej przewidziane jest dodatkowe 10% zniżki.
 

Każdy element tego zestawu został starannie przemyślany. Od wytrzymałej cordury chroniącej przed czynnikami zewnętrznymi, przez przemyślane przegrody, aż po wyjmowany wkład „T”, który umożliwia efektywne zarządzanie zawartością. Dodatkowa kieszeń na autostrzykawki oraz innowacyjne zasobniki IZAS-05 dopełniają projekt, który może uratować życie w krytycznej sytuacji.
 

Karta Mundurowa - Symbol Szacunku i Wdzięczności

Karta Mundurowa jest wyrazem głębokiego szacunku dla mundurowych. Została stworzona, aby codziennie przypominać o ich poświęceniu i odwadze. Dołącz do nas i pokaż swoją wdzięczność tym, którzy zasługują na największy honor.

Jak zacząć korzystać z tych przywilejów?

To proste! Ściągnij aplikację Karta Mundurowa, dokonaj rejestracji i ciesz się zniżkami w Centrum Ratownictwa i u innych partnerów.