Image

Nowy Partner - Garand!

Wszyscy byli i obecni mundurowi oraz pozostali posiadacze Karty Mundurowej od teraz mogą zakupić broń, akcesoria oraz amunicję ze zniżką. Karta Mundurowa – oferująca szeroki asortyment zniżek m.in. od takich partnerów jak Militaria.pl czy Galeriasportowa.net – nawiązała współpracę z firmą GARAND.
 


Garand to doskonale zaopatrzony sklep z bronią i amunicją, oferujący szeroki asortyment produktów dla pasjonatów militariów w bardzo atrakcyjnych cenach. Szeroka oferta obejmuje pistolety, rewolwery, karabiny, różnego rodzaju amunicję oraz bogaty wybór akcesoriów. Każdy interesujący się survivalem i militariami znajdzie tu coś dla siebie. Dzięki pasji do broni, która przejawia się w wysokiej jakości produktach i profesjonalnej obsłudze, Garand stanowi również miejsce integracji wszystkich miłośników spędzania wolnego czasu z bronią w ręku.
 


Garand to miejsce, które od lat łączy tradycje strzeleckie z najnowszymi trendami. Tu każdy entuzjasta militariów znajdzie coś dla siebie - od klasycznych modeli po nowoczesne rozwiązania. Teraz, dzięki partnerstwu z Kartą Mundurową, zakupy stają się jeszcze bardziej opłacalne!
 


Dla posiadaczy Karty Mundurowej przewidziano 5% zniżki na wszystkie rodzaje broni krótkiej i długiej oraz na cały pozostały asortyment. Zakup amunicji to z kolei 2% zniżki.