Image

Nowy Partner - Neno!

Neno znaczy dziecko. Po prostu. Produkty Neno dedykowane są młodym rodzicom, by ułatwić im codzienność i pozwolić czerpać radość z każdej chwili ze swoją pociechą.
 


Neno to polski brand, który dostarcza produkty na miarę oczekiwań nowoczesnych Mam, produkty atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu. Produkty Neno skierowane są do młodych Rodziców dzieci w wieku 0-3 lat oraz do par, które spodziewają się dziecka.
 


Misją Neno jest, by w tym najpiękniejszym, ale i najtrudniejszym czasie każdy Rodzic mógł poczuć realne wsparcie w naszych produktach. Kiedy kochasz, codzienność staje się niezwykłym przeżyciem.

Sami jesteśmy Rodzicami i wiemy, że w codziennej walce z kolkami, katarkami, gorączkami czy karmieniem odpowiednia pomoc jest niezastąpiona, a prawdziwą nagrodą jest uśmiech dziecka. Dlatego Produkty Neno w tym laktatory elektryczne, aspiratory, nebulizatory, nianie elektroniczne, miseczki termiczne i szczoteczki do zębów pomagają uczynić codzienność łatwiejszą i przyjemniejszą zarówno dla Rodziców, jak i Maluszków.
 


Nad marką Neno pracuje sztab specjalistów, lekarzy, położnych, pielęgniarek i poradni laktacyjnych, dzięki czemu laktatory Neno są projektowane w zupełnie inny sposób. Dla Neno najważniejsze są: komfort, bezpieczeństwo i brak bólu związanego z poborem pokarmu. Najważniejsza jest jakość, a do tego troska o to, aby urządzenia były lekkie, stylowe i eleganckie. To jedna z najważniejszych rzeczy w tym specjalnym dla Ciebie czasie.