Image

Z Kartą Mundurową byli i obecni mundurowi płacą mniej!

Wdzięczność i szacunek

Honorowanie służb mundurowych to element tradycji i tożsamości w wielu krajach. Przykładowo w Stanach Zjednoczonych Dzień Weterana to moment, w którym naród gromadzi się, aby oddać hołd i podziękować weteranom za ich służbę. Na co dzień mogą oni też liczyć na przywileje ze strony wielu firm oferujących produkty i usługi. W Polsce, Karta Mundurowa jest pomysłem na wyrażenie wdzięczności i szacunku dla tych, którzy służą lub służyli w służbach mundurowych.

Znani i szanowani Partnerzy

Karta Mundurowa współpracuje z wybranymi Partnerami, którzy proponują szeroką ofertę wraz ze specjalnym rabatem. Wśród pierwszych firm, które przyłączyły się do projektu są powszechnie znane firmy:
 • Militaria.pl - sklep specjalizujący się w wyposażeniu indywidualnym żołnierzy i funkcjonariuszy, survivalu i Posiadacze Karty Mundurowej mogą tu znaleźć szeroki wybór sprzętu i akcesoriów militarystycznych, a także odzieży i wyposażenia niezbędnego zarówno w służbie, jak i podczas aktywności rekreacyjnych.
 • BeeSafe - ekspert w dziedzinie ubezpieczeń, który posiadaczom Karty Mundurowej daje dostęp do korzystnych polis ubezpieczeniowych w zakresie komunikacji, poprzez zaawansowaną aplikację. Za każde ubezpieczenie wraz z Kartą Mundurową uczestnik dostanie 30 zł zniżki na zakupy w SklepDefence24.pl.
 • Centrum Ratownictwa - oferujące możliwość zakupu zarówno sprzętu ratowniczego jak i specjalistycznego szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
 • SklepDefence24 – sklep internetowy oferujący książki poświęcone tematyce bezpieczeństwa – od bezpieczeństwa energetycznego, cyberbezpieczeństwa, po bezpieczeństwo militarne. Znajdujące się w ofercie sklepu podręczniki taktyczne stanowią źródło nauki polskich oficerów i podoficerów. W ofercie sklepu znajduje się też szeroka kolekcja gier strategicznych, służących do szkolenia zarówno pasjonatów historii jak i przyszłych dowódców wojskowych. Posiadacze Karty Mundurowej otrzymują wysoki rabat na cały asortyment sklepu.
W najbliższym czasie do programu dołączą kolejni Partnerzy, którzy będą oferowali zniżki i specjalne oferty dla tych którzy poświęcili się dla Ojczyzny.

Od momentu swojego startu, Karta Mundurowa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mundurowych, co potwierdza, jak bardzo potrzebna jest w Polsce taka właśnie inicjatywa. Jest to projekt, który wykracza poza granice zwykłego programu rabatowego, łącząc współpracę biznesu ze szlachetną tradycją honorowania bohaterów w mundurach.

Jak skorzystać ze zniżek?

Proces skorzystania ze zniżek jest bardzo prosty. Wystarczy założyć konto przez stronę Karty Mundurowej lub ściągnąć na swój smartfon Aplikację Mobilną Karta Mundurowa i dokonać rejestracji. Co ważne, mundurowi mogą, ale nie muszą w pierwszej części potwierdzać swoją przynależność, muszą jednak się liczyć z tym, że część zniżek mogą mieć mniejszych lub mogą być niedostępne w Pakiecie Czytelnika Defence24.pl.

Kto może skorzystać ze zniżek Karty Mundurowej?

Aplikację Mobilną Karta Mundurowa może zainstalować i skorzystać z niej każdy prenumerator i czytelnik portali Defence24.pl oraz InfoSecurity24.pl. Taki użytkownik może korzystać ze znacznej części zniżek w ramach Pakietu Czytelnika Defence24. Osoby, które potwierdzą swoją przynależność do jednej z wymienionych poniżej formacji będą miały szerszy pakiet korzyści w ramach Pakietu Mundurowego.

Lista instytucji w ramach Pakietu Mundurowego:
 • obecni oraz byli żołnierze Sił Zbrojnych RP (w tym pozostający w rezerwie),
 • funkcjonariusze – obecni oraz byli następujących formacji:
 1. Policja,
 2. Wojsko,
 3. Wojska Obrony Terytorialnej,
 4. Żandarmeria Wojskowa,
 5. Straż Pożarna,
 6. Ratownictwo Medyczne,
 7. Straż Ochrony Kolei,
 8. Inspekcja Transportu Drogowego,
 9. Służba Ochrony Państwa,
 10. Służba Więzienna,
 11. Straż Graniczna,
 12. Krajowa Administracja Skarbowa,
 13. Harcerze,
 14. Służby Specjalne,
 15. Służba Celna,
 16. Służba Leśna,
 17. Straż Miejska,
 18. Straż Marszałkowska,
 19. Studenci uczelni wojskowych, szkół oficerskich i podoficerskich.