Image

Honorujemy służbę dla kraju!

Masz Mundur - Masz zniżki!


Obecni i byli żołnierze oraz funkcjonariusze służb mundurowych poświęcili swoje życie dla ratowania kraju, należy Wam się szacunek i każde możliwe wsparcie. Karta Mundurowa to system specjalnych rabatów i ofert od partnerów współpracujących z nami. 
Naszym celem jest zapewnienie byłym i obecnym mundurowym specjalnych zniżek i nagród, które odzwierciedlają Wasz wkład i zaangażowanie w służbę publiczną.
 

Karta Mundurowa - Pierwszy w Polsce program zniżkowy skierowany do byłych i obecnych żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych!


Nasz program to podziękowanie dla wszystkich byłych i obecnych mundurowych: wojskowych, strażaków, policjantów, ratowników medycznych i każdego noszącego mundur. Dzięki intensywnym badaniom rynku oraz współpracy z renomowanymi parterami do programu trafiają unikalne na rynku zniżki i promocje.
 

Pobierz aplikację mobilną


Dla komfortu i wygody korzystania z programu stworzyliśmy nowoczesną aplikację mobilną. Aplikacja Karty Mundurowej dostępna w AppStore i Google Play. Korzystanie z programu jest całkowicie darmowe.

karta-mundurowa-aplikacja-mobilna-apple-store karta-mundurowa-aplikacja-mobilna-google-play-store