Image

Karta Mundurowa i Visit Olsztyn łączą siły!

Visit Olsztyn i Karta Mundurowa połączyły siły by wesprzeć mundurowych. Stolica Warmii i Mazur dołączyła do programu Karty Mundurowej jako pierwsze miasto w Polsce. Wcześniej turyści mieli również możliwość korzystania z przywilejów oferowanych przez ratusz i lokalnych przedsiębiorców dzięki karcie Visit Olsztyn.

Program ”Karta Mundurowa” nie tylko oferuje atrakcyjne zniżki i rabaty, ale również stanowi symboliczny sposób na docenienie zaangażowania oraz poświęcenia w służbie dla Ojczyzny. Piotr Małecki, prezes Defence24, podkreśla, że celem programu jest wprowadzenie kultury szacunku wobec osób pełniących służbę w różnych dziedzinach, takich jak wojsko, policja, straż pożarna czy ratownictwo medyczne.

„W naszym kraju często zapominamy, że służba to nie jest tylko zwykła praca. Chcieliśmy wprowadzić pewną kulturę, aby ludzie w mundurach mieli poczucie, że społeczeństwo jest im wdzięczne.”

prezes Defence24, Piotr Małecki

 


Karta Mundurowa skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, obejmując około 400 tysięcy czynnych mundurowych, 200 tysięcy byłych mundurowych i 50 tysięcy ratowników. Jest to forma uznania za ich poświęcenia i trud w służbie. Olsztyn stał się pierwszym samorządem, który nawiązał współpracę z Kartą Mundurową, demonstrując tym samym swoje wsparcie dla tych, którzy codziennie dbali i dbają o nasze bezpieczeństwo. Prezydent Olsztyna podkreślił ważną rolę wojska w dzisiejszych czasach, szczególnie w obliczu różnych zagrożeń.

„W kontekście różnych zagrożeń, szczególna rola przypada wojsku. Jednostkom i wszystkim służbom związanym z bezpieczeństwem.”

prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz

 

 

Porucznik Przemysław Domanowski, rzecznik prasowy Ośrodka Zamiejscowego Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji w Olsztynie, uznał to współpracę między Kartą Mundurową a Visit Olsztyn jako ważną inicjatywę dodając, że „to kolejny krok w budowaniu wspólnych relacji pomiędzy ludźmi, którzy swoje życie związali z ojczyzną a jej mieszkańcami.”

 


Kto może skorzystać ze zniżek Karty Mundurowej?

Aplikację Karta Mundurowa może zainstalować i skorzystać z niej każdy prenumerator i czytelnik portali Defence24.pl i InfoSecurity24.pl. Taki użytkownik może korzystać ze znacznej części zniżek w ramach Pakietu Czytelnika Defence24. Natomiast osoby, które potwierdzą swoją przynależność do jednej z wymienionych poniżej formacji będą miały szerszy pakiet korzyści w ramach Pakietu Mundurowego.

Relacja redakcji Defence24 z konferencji Visit Olsztyn