Image

Audiobooki na ferie z BookBeat i Kartą Mundurową!

Rozpoczynamy podróż przez fascynujący świat literatury, zanurzeni w atmosferze magicznych ferii zimowych. Czy marzysz o pogłębieniu swojej pasji do czytania, ale brakuje Ci czasu na tradycyjne lektury? Wprowadź „czytanie uszami” do swojego życia i pozwól, aby audiobooki stały się nieodłącznym towarzyszem podczas ferii!

Teraz dzięki Karcie Mundurowej zyskujesz 60-dniowy dostęp do aplikacji BookBeat z 40 godzinami słuchania lub czytania do wykorzystania. W BookBeat znajdziesz wiele różnych gatunków książek, których możesz słuchać także offline — gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz. W BookBeat znajdziesz wiele pozycji związanych z wojskiem, geopolityką czy historią.
 


Pozycje, które powinny Cię zainteresować:

Tomasz Wandzel – „Śmierć na służbie. Komisarz Oczko”

To cykl kryminalno-sensacyjny, którego akcja rozgrywa się na Pomorzu. Polecamy kolejne części o śledztwach komisarza Oczko, również cykl o komisarza Andrzeja Papaja i cykl o detektywki Róży Wielopolskiej. „Proszę o więcej takich kryminałów” – opinie od słuchaczy „Pierwszej sprawy”, pierwszego odcinka o śledztwach komisarza Oczko.
 
 

Remigiusz Mróz – „Langer”

Powieść najbardziej poczytnego autora kryminałów ma dość zagadkowy opis.
Czy tytułowy Langer to Piotr Langer, jeden z bohaterów bestsellerowej serii o Joannie Chyłce i Kordianie Oryńskim? Czy mamy do czynienia z kolejnym tomem serii prawniczej, czy też jest to nowa książka poświęcona w całości losom Piotra Langera, prześladowcy Chyłki? Niestety tego wydawca nie zdradza.
 

Jakub Żulczyk – „Informacja zwrotna”

Kania, alkoholik leczący się z choroby w ośrodku ,,Jutro", wyrusza w szaleńczą podróż w poszukiwaniu syna. Ta odyseja po mieście, w którym każde z miejsc ma swoja brudną tajemnicę, popchnie go w najmroczniejsze rejony ludzkiego psyche, naprowadzi na trop największej w polskich dziejach afery reprywatyzacyjnej oraz skonfrontuje ze złem, które wyrządził swojej rodzinie.
 

Rebecca Kuang - Yellowface

Świetna lektura. Zbrodnia, satyra, horror, paranoja, kwestie tożsamości kulturowej i przywłaszczenia. A wszystko w sosie trwającej w mediach społecznościowej inby. Ponad wszystko, to jednak znakomita opowieść. Książka, którą trudno odłożyć, a jeszcze trudniej zapomnieć. "Yellowface" pokazuje rynek wydawniczy, działanie social mediów i drogę do spełniania marzeń od strony, której nigdy nie chcielibyście oglądać. A jednak nie odłożycie tej książki, dopóki nie przeczytacie ostatniej strony.
 
 

Dariusz Kulik – „Turbulencja”

Jeśli boisz się latać, po przeczytaniu tej książki przestaniesz. W końcu kapitan zawsze czuwa nad bezpieczeństwem lotu… o ile właśnie nie uciął sobie drzemki. Jeśli z niecierpliwością wyczekujesz kolejnej podniebnej podróży, po tej lekturze jeszcze bardziej pokochasz latanie – i będziesz wiedzieć na jego temat dużo więcej. Jaką funkcję na lotnisku pełni marszałek? Ilu pasażerów rocznie obsługuje lotnisko Londyn-Gatwick, a ilu Warszawa Okęcie? Dlaczego japońscy piloci latają w rękawiczkach?

Andrzej Sapkowski - Wiedźmin. Sezon burz

Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. „Sezon burz” nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi. Wiedźmin - Sezon Burz to w wiedźmińskiej historii rzecz osobna, nie prapoczątek i nie kontynuacja. Jak pisze Autor: Opowieść trwa. Historia nie kończy się nigdy…


Jeśli powyższe tytuły wzbudziły Twoje zainteresowanie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Na platformie BookBeat znajdziesz nie tylko te, ale także wiele innych książek. Ta cyfrowa biblioteka oferuje szeroką gamę tytułów z różnych dziedzin – od literatury faktu, przez powieści historyczne, aż po fascynujące biografie i reportaże. To idealne miejsce dla każdego, kto chce poszerzyć swoje horyzonty i zanurzyć się w świat książek bez ograniczeń czasowych i przestrzennych.

 
 

Karta Mundurowa – więcej niż zwykła karta rabatowa

Nasz program to nie tylko korzyści finansowe. To przede wszystkim wyraz uznania dla obecnych i byłych pracowników służb mundurowych, weteranów oraz wszystkich, którzy poświęcają się dla dobra Ojczyzny.
 

Jak zacząć korzystać z tych przywilejów?

To proste! Ściągnij aplikację Karta Mundurowa, dokonaj rejestracji i ciesz się zniżkami w BookBeat i u innych naszych partnerów.