Wszystkie

Ze zniżek oferowanych w ramach Karty Mundurowej i Pakietu Mundurowego mogą korzystać osoby pracujące w następujących służbach:

 1. Policja,
 2. Wojsko,
 3. Straż Pożarna,
 4. Ratownictwo medyczne,
 5. Harcerze,
 6. Inspekcja Transportu Drogowego,
 7. Krajowa Administracja Skarbowa,
 8. Służba Celna,
 9. Służba Leśna,
 10. Służba Ochrony Państwa,
 11. Służba Więzienna,
 12. Służby Specjalne,
 13. Straż Graniczna,
 14. Straż Marszałkowska,
 15. Straż Miejska,
 16. Straż Ochrony Kolei,
 17. Wojska Obrony Terytorialnej,
 18. Żandarmeria Wojskowa,
 19. Służba Parków Narodowych,
 20. Studenci Uczelni Wojskowych,
 21. Służba Ochrony Lotniska,
 22. Związki Strzeleckie,
 23. Żegluga Morska i Śródlądowa,
 24. TOPR, GOPR, WOPR.
W ramach Karty Mundurowej posiadamy dwa pakiety: Pakiet Mundurowego oraz Pakiet Czytelnika.

Z Pakietu Mundurowego mogą korzystać osoby pracujące w następujących służbach: Policja, Wojsko, Straż Pożarna, Ratownictwo medyczne, Harcerze, Inspekcja Transportu Drogowego, Krajowa Administracja Skarbowa, Służba Celna, Służba Leśna, Służba Ochrony Państwa, Służba Więzienna, Służby Specjalne, Straż Graniczna, Straż Marszałkowska, Straż Miejska, Straż Ochrony Kolei, Wojska Obrony Terytorialnej, Żandarmeria  Wojskowa, Służba Parków Narodowych, Studenci Uczelni Wojskowych, Służba Ochrony Lotniska, Związkach Strzeleckich, Żegluga Morska i  Śródlądowa, TOPR, GOPR, WOPR.

Pakiet Czytelnika skierowany jest do zarejestrowanych czytelników serwisów Grupy Defence24: defence24.pl, cyberdefence24.pl, infosecurity24.pl, energetyka24.pl oraz space24.pl.
Kartę Mundurową uzyskasz w kilku prostych krokach:

1. Zarejestruj się na www.kartamundurowa.pl, podając podstawowe dane.
2. Podczas procesu rejestracji poprosimy Cię o przesłanie dokumentu potwierdzającego możliwość posiadania Pakietu Mundurowego.
3. Po zakończeniu procesu weryfikacji zaprosimy Cię do pobrania aplikacji mobilnej.
4. Zaloguj się do aplikacji mobilnej podając dane użyte w procesie rejestracji.
5. Po zalogowaniu do aplikacji mobilnej zobaczysz swój indywidualny numer Karty Mundurowej. Od tego momentu możesz w pełni korzystać z przywilejów programu.
Karta Mundurowa to szeroka oferta współpracy dla firm z każdej branży. Aby uzyskać informację o warunkach współpracy zapraszamy do kontaktu pod adresem partner@kartamundurowa.pl.
 
Maksymalny czas weryfikacji dokumentów wynosi 24 godziny od chwili zarejestrowania ich w systemie.
Dokumenty potwierdzające posiadanie statusu są przetwarzane i przechowywane w naszym systemie wyłącznie w celu weryfikacji posiadania odpowiedniego statusu i są usuwane automatycznie po zakończeniu procesu weryfikacji, nie później niż po upływie 72 godzin od momentu ich otrzymania (pkt. V.4. Polityki Prywatności Programu Rabatowego).
Ze zniżek możesz skorzystać po akceptacji wniosku oraz zalogowaniu się do aplikacji mobilnej.
 
Aplikację Karta Mundurowa możesz pobrać ze sklepów App Store lub Google Play, wpisując w wyszukiwarkę hasło "Karta Mundurowa" i postępując zgodnie z instrukcjami.
W przypadku problemów z aplikacją prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@kartamundurowa.pl i szczegółowe opisanie problemu z uwzględnieniem wykorzystywanego modelu telefonu, zainstalowanego oprogramowania oraz daty podjęcia próby ściągnięcia/instalacji aplikacji.
Aplikacja działa na telefonach z systemami operacyjnymi iOS w wersji 14+ oraz Android w wersji 9.0.
Do logowania wymagany jest adres e-mail albo numer telefonu oraz hasło.
Z rabatów możesz korzystać w sklepach stacjonarnych partnerów Karty Mundurowej, pokazując kod QR w aplikacji mobilnej lub w sklepach internetowych wykorzystując kod rabatowy lub numer karty.
Aplikacja Karta Mundurowa służy do przeglądania i korzystania z rabatów oferowanych przez partnerów Karty Mundurowej. Za pomocą aplikacji można uzyskać zniżkę w sklepach stacjonarnych i internetowych. W aplikacji prezentowany jest również indywidualny numer Karty Mundurowej.
Jeżeli podczas korzystania z aplikacji pojawiły się problemy prosimy zgłaszać je na adres e-mail: kontakt@kartamundurowa.pl, podając opis problemu, datę i godzinę wystąpienia błędu oraz w miarę możliwości załączając zrzut z ekranu obrazujący występujący problem.
W celu otrzymania zniżek w ramach Pakietu Czytelnika, należy wejść na stronę www.kartamundurowa.pl i założyć  konto. Podczas procesu rejestracji należy wybrać Pakiet Czytelnika. Pakiet ten nie wymaga weryfikacji w związku z czym zniżki są dostępne natychmiast po założeniu konta.
 
Jeżeli wprowadzony rabat nie obniża wartości zakupów zgodnie ze swoim opisem, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: kontakt@kartamundurowa.pl.
Jeżeli sprzedawca, po okazaniu przez Ciebie Karty Mundurowej, bez podania przyczyny nie udzielił Ci rabatu - skontaktuj się z nami, abyśmy mogli zapoznać się z sytuacją i odpowiednio zareagować. Możesz to zrobić pisząc zgłoszenie na kontakt@kartamudurowa.pl. W treści napisz w kilku zdaniach najważniejsze informacje o zaistniałej sytuacji podając Twój numer Karty Mundurowej, nazwę i adres sklepu stacjonarnego Partnera oraz datę i godzinę wizyty w sklepie. Odpowiedzi udzielimy w możliwie najkrótszym czasie.
Karta Mundurowa to pierwszy w Polsce program zniżkowy skierowany do byłych i obecnych żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych, jak również zarejestrowanych czytelników serwisów Grupy Defence24. Dzięki posiadaniu Karty Mundurowej uzyskujesz dostęp do katalogu atrakcyjnych zniżek i rabatów Partnerów programu.
Udział w programie Karta Mundurowa jest w pełni darmowy.

Ograniczenia w korzystaniu ze zniżek dotyczą wyłącznie Pakietu Mundurowego, którego uzyskanie wymaga dodatkowej weryfikacji statusu byłego lub obecnego funkcjonariusza służb mundurowych

Potrzebujesz pomocy?