Jeżeli podczas korzystania z aplikacji pojawiły się problemy prosimy zgłaszać je na adres e-mail: kontakt@kartamundurowa.pl, podając opis problemu, datę i godzinę wystąpienia błędu oraz w miarę możliwości załączając zrzut z ekranu obrazujący występujący problem.
Aplikacja Karta Mundurowa służy do przeglądania i korzystania z rabatów oferowanych przez partnerów Karty Mundurowej. Za pomocą aplikacji można uzyskać zniżkę w sklepach stacjonarnych i internetowych. W aplikacji prezentowany jest również indywidualny numer Karty Mundurowej.
Z rabatów możesz korzystać w sklepach stacjonarnych partnerów Karty Mundurowej, pokazując kod QR w aplikacji mobilnej lub w sklepach internetowych wykorzystując kod rabatowy lub numer karty.
Do logowania wymagany jest adres e-mail albo numer telefonu oraz hasło.
Aplikacja działa na telefonach z systemami operacyjnymi iOS w wersji 14+ oraz Android w wersji 9.0.
W przypadku problemów z aplikacją prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@kartamundurowa.pl i szczegółowe opisanie problemu z uwzględnieniem wykorzystywanego modelu telefonu, zainstalowanego oprogramowania oraz daty podjęcia próby ściągnięcia/instalacji aplikacji.
Aplikację Karta Mundurowa możesz pobrać ze sklepów App Store lub Google Play, wpisując w wyszukiwarkę hasło "Karta Mundurowa" i postępując zgodnie z instrukcjami.

Potrzebujesz pomocy?